Nauka stepowania w Twoim domu

Nareszcie przyszedł długo wyczekiwany czas oficjalnego uruchomienia naszego KURSU STEPOWANIA ONLINE! Już dzisiaj możecie odwiedzić naszą platformę i skorzystać z nauki stepowania na dowolnym poziomie. Rejestracja jest zupełnie darmowa, dzięki niej uzyskacie dostęp do możliwości skorzystania z zakupu poszczególnego kursu stepowania na wybranym poziomie.

Macie do wyboru trzy poziomy: 

  • Początkujący (w tym podział na zupełnie początkujący i początkujący)
  • Średnio zaawansowany 
  • Zaawansowany  

Nasza wirtualna szkoła stepowania daje Wam dostęp do dziesiątek godzin stepowania! Każdy kurs składa się z czterech bądź pięciu lekcji, z których każda trwa zwykle ponad godzinę!! To pełnowartościowe materiały, dzięki którym możecie odbyć w domowym zaciszu dokładnie takie same zajęcia jak podczas zajęć ze stepowania w trybie stacjonarnym w stepowni. 

Materiały dodatkowe

Materiały audio – video to nie wszystko! Ponadto w ramach szkoły stepowania online otrzymujesz: 

  • pełne wsparcie instruktorskie, poprzez aplikację Whatsapp przez którą możesz wysyłać swoje nagrania, aby uzyskać uwagi techniczne. 
  • dostęp do zamkniętej grupy dla kursantów Stepowni Online na serwerze Discord, gdzie możesz kontaktować się bezpośrednio z instruktorami i innymi kursantami, zadawać pytania, wymieniać myśli i otrzymywać dodatkowe, bezpłatne ćwiczenia specjalnie pod kątem Twoich potrzeb
  • dodatkowe materiały w postaci grafik i tekstów wyjaśniających poszczególne aspekty, które poruszane są w kursie (do każdych zajęć dołączony jest tekstowy opis z wyjaśnieniami dotyczącymi poszczególnych zajęć)
  • możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na praktycznym egzaminie stacjonarnym w Stepowni! 
  • i to ciągle nie wszystko! Nieustannie planujemy nowe funkcjonalności i dodatki, konkursy i gratisy – część znajdziesz już na koniec niektórych serii

 

Przykładowe tematy kursu stepowania:

Stepowanie  nigdy nie było prostsze

Jedyne czego potrzebujesz, aby wziąć udział w naszym kursie stepowania online to odrobina wolnej przestrzeni, dostęp do internetu, dowolne urządzenie z ekranem, na którym będziesz wyświetlać zajęcia… i to wszystko! Na początku możesz ćwiczyć w dowolnych butach, a jeśli Ci się spodoba nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić sobie buty do stepowania. W tym również możemy Ci pomóc! 

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego kursu online – zarejestruj się już dziś! Możesz to zrobić klikając w poniższy przycisk lub w menu na górze strony 🙂 Do zobaczenia na deskach! 

KURS STEPOWANIA ONLINE – REJESTRACJA

 


Kursy stepowania – informacja

A jeżeli interesujesz się nauką stepowania to zapraszamy do Stepowni! Oferujemy kursy stepowania w każdej formie. Zarówno regularne zajęcia ze stepowania stacjonarnie we Wrocławiu, a także kursy stepowania online! Kliknij jeden z poniższych linków i dowiedz się więcej:

SZKOŁA STEPOWANIA

Kursy stepowania online