Kurs stepowania online ruszył!

utworzone przez | sie 5, 2020 | NAUKA STEPOWANIA, STEPOWANIE, TAP-DANCE, WARSZTATY STEPOWANIA, WROCŁAWSKA STEPOWNIA

Premiera kursu stepowania online!

Z radością informujemy, że kurs stepowania online nareszcie ujrzał światło dzienne! W nieco zmienionej formie, bez użycia platformy internetowej, ale za to łatwiej i szybciej! Dzięki internetowemu kursowi stepowania możesz poznać stepowanie bez wychodzenia z domu, bez specjalnych sprzętów. Wystarczy Ci dowolne medium z dostępem do internetu (telewizor/komputer/tablet/smartfon) i odrobina wolnej przestrzeni. Zapisz się już dziś i spróbuj tej coraz bardziej popularnej formy jaką jest nauka zdalna!

Poziomy zaawansowania w kursie stepowania online

Kurs stepowania online jest dostępny aktualnie na trzech poziomach zaawansowania, a każdy z poziomów charakteryzuje się odpowiednim doborem materiału i tempa nauki. Poziomy, które aktualnie są do wyboru to:

zupełnie początkujący, początkujący i średnio zaawansowany.

Na poziomie zupełnie początkującym stepują osoby, które jeszcze nigdy nie miały do czynienia ze stepowaniem. Jest to poziom będący wprowadzeniem w stepowanie. Poznasz tutaj absolutne podstawy wystukiwanego tańca, niezbędne aby przyswoić dobre nawyki ruchowe, które przyspieszą twoją naukę na kolejnych poziomach i zapobiegną tzw. zauczaniu błędów.

Kolejny stopień do poziom początkujący. Odpowiedni dla osób, które znają podstawy techniczne i mogą je dalej rozwijać zarówno pod kątem nowych, trudniejszych kroków jak i szybkości. Na tym poziomie adept sztuki stepowania poznaje kolejne kroki, trudniejsze kombinacje i choreografie oraz przyspiesza tempo wykonywania wszystkich poznanych kroków. Celem jest także odnalezienie swobody w stepowaniu zarówno przygotowanych choreografii jak i improwizacji.

Ostatni z dostępnych poziomów w wersji online to poziom średnio zaawansowany. Jest to jeden z najbardziej pożądanych poziomów przez większość uczniów. Na tym poziomie stepowanie staje się bardzo efektowne. Nacisk położony jest na dużą szybkość stepowania i większy stopień trudności kombinacji kroków. Pojawiają się również podstawowe wersje najtrudniejszych technik w stepowaniu wykonywanych zwykle w czasie skoku.

Poziom zaawansowany aktualnie jest niedostępny w formie online. Jeśli jesteście zainteresowani tym poziomem zapraszamy na zajęcia stacjonarne do Wrocławskiej Stepowni.

Zapisy – szczegóły

Jeżeli jesteście zainteresowani kursem online – zapisy odbywają się pod adresem: [email protected]

W wiadomości należy podać poziom zaawansowania, który Was interesuje. Po wysłaniu zgłoszenia na podany powyżej email dostaniecie wiadomość zwrotną ze szczegółami dotyczącymi płatności, po której dokonaniu otrzymacie na maila link do materiału wideo.

W każdym miesiącu otrzymacie 4 materiały wideo na danym poziomie (kurs przewiduje cztery lekcje stepowania online w każdym miesiącu). Lekcje online są przygotowywane z najwyższą starannością zarówno pod kontem merytorycznym jak i technicznym. Użycie specjalistycznego mikrofonu, wysokiej jakości kamer oraz montaż planu ogólnego ze zbliżeniem na stopy gwarantuje dużą przystępność i łatwe zrozumienie wykonywanych przez instruktora kroków. Ponadto instruktorem w naszym kursie stepowania online jest nie kto inny jak Dariusz Dudzik! Wielokrotny mistrz Polski w stepowania w kilku kategoriach!

Koszt miesięcznego karnetu na zajęcia online (4 zajęcia w miesiącu) to jedyne 120zł!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy gorąco do spróbowania swoich sił! Ponadto zapraszamy gorąco do obserwowania naszego profilu na instagramie i facebooku gdzie znajdziecie nie tylko najnowsze wieści ze świata stepowania ale także okazyjne promocje na kurs stepowania online! Do zobaczenia! 🙂