Wakacyjny kurs stepowania  już od sierpnia! Zapraszamy bardzo serdecznie każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w stepowaniu bez względu na wiek. Lubisz taniec, muzykę? Przyjemność sprawia Ci oglądanie musicalów z Fredem Astaire? Zawsze marzyło Ci się, aby spróbować swoich sił w wystukiwanym tańcu? Chcesz zrzucić parę kilogramów podczas interesującej aktywności? Chcesz bez zobowiązań sprawdzić czym jest stepowanie? Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi tak – nie wahaj się zapisz się już dziś na wakacyjny kurs stepowania dla zupełnie początkujących!

 

Stepować będziemy w każdy poniedziałek sierpnia o godz. 18:00. Trening trwa 1h 10m. Na zajęcia wystarczy wziąć ze sobą wygodne ubranie – buty do stepowania wypożyczysz gratis na miejscu. Ponadto kurs ten jest świetnym przygotowaniem do regularnych kursów, które startują już we wrześniu i październiku (zobacz nadchodzące kursy stepowania) Koszt wakacyjnego kursu stepowania to 140zł.

Zajęcia odbywają się we Wrocławskiej Stepowni – pierwszej i jedynej szkole stepowania we Wrocławiu z siedzibą na pl. Orląt Lwowskich 2/B-14. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o naszej szkole stepowania zajrzyj do zakładki Wrocławska Stepownia.

Aby zapisać się na zajęcia wypełnij formularz zapisów:  https://bit.ly/stepownia w wiadomości zwrotnej otrzymasz dalsze instrukcje.

 


Kursy stepowania – informacja

W Stepowni możesz uczyć się stepowania zarówno na miejscu jak i w formie online. Jeśli interesują Cię nasze kursy stepowania kiknij jeden z poniższych linków i dowiedz się więcej:

Nauka stepowania stacjonarnie

Kursy stepowania online


stepowanie, kursy stepowania, nauka stepowania, warsztaty stepowania