Stepowanie w wakacje! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wakacyjnym stepowaniem na regularne zajęcia w lipcu i czerwcu! Stepujemy w każdy poniedziałek na trzech poziomach zaawansowanie według poniższej godzinówki:

  • 18:00 – stepują początkujący
  • 19:20  – stepują średnio zaawansowani
  • 20:40 – stepują zaawansowani 

Wakacje to idealny czas, aby odpocząć od wakacyjnego odpoczynku na sali do stepowania 😉 Wpadajcie szumnie! Będziemy ćwiczyli wystukiwane kombosy, pracę rąk, wakacyjne choreografie, a w grupach najbardziej zaawansowanych triki w powietrzu!

Wakacyjny kurs stepowania dla zupełnie początkujących!

Sierpniu rusza także nasz wakacyjny kurs stepowania dla zupełnie początkujących, podczas którego osoby nie mające wcześniejszego doświadczenia ze stepowaniem mają szansę poznać podstawy i dalej kontynuować naukę w nowych regularnych grupach od września i października. Zapisy poprzez formularz: 

https://goo.gl/forms/WWHARfDoD7QrigSD2


Kursy stepowania – informacja

A jeżeli interesujesz się nauką stepowania to zapraszamy do Stepowni! Oferujemy kursy stepowania w każdej formie. Zarówno regularne zajęcia ze stepowania stacjonarnie we Wrocławiu, a także kursy stepowania online! Kliknij jeden z poniższych linków i dowiedz się więcej:

Nauka stepowania stacjonarnie

Kursy stepowania online