Stepowanie w Polsce rozwija się jak nigdy dotąd! Jeszcze całkiem niedawno jedynie w Warszawie można było wpaść na stepowany dżem, warsztaty stepowania, festiwal czy całkowicie poświęcony stepowaniu koncert. Dziś stepowaniem żyją wszystkie największe miasta w Polsce. Potwierdzi niech to fakt, że zaprzyjaźniona ze STEPOWNIĄ , krakowska szkoła stepowania MyTap obchodziła całkiem niedawno swoje 10 urodziny i z tej okazji przygotowała niesamowity koncert pełen stepowania. 

Ten niezwykle zróżnicowany koncert miał miejsce w krakowskim Teatrze Variete i nosił tytuł: „Rytmem opowiedziane”. Cudnie było słuchać i oglądać steperów niemal w każdym wieku, pokazujących co im w duszy gra. Wspaniali ludzie, wspaniały taniec, wspaniałe rytmy i wspaniałe emocje! Prawdziwa gratka dla wielbicieli stepowania 🙂 Pomyśleć, że to dopiero 10 lat stepowania w Krakowie! Wielkie dzięki i ogromne brawa dla Beata Kędzia-Sowa oraz całego zespołu MyTap – szkoła stepowania za wspaniały wkład w rozwój stepowania w Polsce!!🥳👏💪

My już nie możeby doczekać się kolejnego wydarzenia. A wiecie jaką rocznicę obchodzi Stepownia w tym roku? 🧐 (oczywiście mowa o oficjalnej 😉 ) Tak, to już pięć lat stepowania we Wrocławiu! 

#stepowanie #tapdance #funisthekey #stepownia #mytap #rytmemopowiedziane

A może Ty masz ochotę spróbować swoich sił w stepowaniu? Dołącz do: 

Stepowni! To pierwsza szkoła stepowania we Wrocławiu


Kursy stepowania – informacja

A jeżeli interesujesz się nauką stepowania to zapraszamy do Stepowni! Oferujemy kursy stepowania w każdej formie. Zarówno regularne zajęcia ze stepowania stacjonarnie we Wrocławiu, a także kursy stepowania online! Kliknij jeden z poniższych linków i dowiedz się więcej:

Nauka stepowania stacjonarnie

Kursy stepowania online


Jak nauczyć się stepowania?
Jak się stepuje?
Co to jest stepowanie?
Gdzie znajdę szkołę stepowania? 
Co to jest stepowanie?