NOWE KURSY STEPOWANIA WE WROCŁAWIU

utworzone przez | cze 18, 2018 | Bez kategorii, INFORMACJE, NAUKA STEPOWANIA, STEPOWANIE, TAP-DANCE, WROCŁAWSKA STEPOWNIA

PODSUMOWANIE 2017/18

Kolejny sezon stepowania już na horyzoncie!! Ostatni tydzień czerwca uporczywie przypomina nam, że koniec sezonu 2017/18 jest już niemal faktem. Mamy nadzieję, że pod szyldem Wrocławskiej Stepowni udało nam się wycisnąć ze wszystkich naszych kursantów siódme poty i każdy jest zadowolony ze swoich osiągów. Poziom stepowania we Wrocławiu rośnie w postępie geometrycznym! Świadczą o tym nie tylko umiejętności prezentowane na sali, ale także w czasie tegorocznych Mistrzostw Polski w Stepowaniu. W tamtym roku nasi zawodnicy zdobyli dwa srebrne puchary, a w tym? Aż cztery złote i dwa brązowe!!! Brawo! Ale wyniki sportowe to nie wszystko. Najważniejsze jest to co widać na twarzach naszych steperów. A widać czystą radość. Bo jak to mówił Honi Coles – „Tap Dancing, is a pure joy!”.

NOWY SEZON 2018/19 

Nowy sezon we Wrocławskiej Stepowni to nowe cele i wzywania, dlatego nie zwalniamy ani na moment! Oto jak wyglądają nasze plany na tygodnie najbliższe, oraz te dalsze. Zarówno jeśli chodzi o nadchodzące nowe kursy dla zupełnie początkujących  jak i regularne grupy już stepujące.

 

NOWE KURSY

  • już w pierwszy poniedziałek lipca rusza wakacyjny kurs stepowania dla zupełnie początkujących! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów poprzez formularz: FORMULARZ ZAPISU NA WAKACYJNY KURS STEPOWANIA . Więcej szczegółów niżej.
  • specjalnie dla tych którzy wakacje mają zaplanowane, ale chcieliby rozpocząć naukę stepowania zaraz po wakacjach już teraz otwieramy zapisy! (kurs na poziomie zupełnie początkującym wystartuje na przełomie września i października) Formularz zapisów: FORMULARZ ZAPISU NA REGULARNY KURS STEPOWANIA . Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalnie przygotowane materiały które wprowadzą Cię w świat stepowania jeszcze przed kursem.

BARDZIEJ ZAAWANSOWANI

  • regularne grupy stepujące na poziomach – początkującym, średniozaawansowanym oraz zaawansowanym w czasie wakacji stepują normalnie, z uwzględnieniem nowego harmonogramu!!

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz czy wystukiwany taniec jest dla Ciebie to mamy świetną nowinę – już w lipcu możesz się o tym przekonać osobiście. Przyjdź, zobacz, usłysz i wystukaj wszystko co w Tobie siedzi! Pierwsze zajęcia już 2 LIPCA o godz. 18:00 !

Kurs trwa dwa miesiące (lipiec – sierpień). Będziemy stepować w każdy poniedziałek od godz. 18:00 do 19:15. W tym czasie poznasz podstawy stepowania, czyli podstawy tego jak być tańczącym perkusistą. Przyswoisz poprawną technikę, podstawowe uderzenia i kombinacje. Wreszcie wystukasz swoją pierwszą stepowaną choreografię i improwizację. Kto wie, może nawet zdecydujesz się wziąć udział w nadchodzącym koncercie stepowanym i wystąpić na scenie?

Jedyne co musisz zrobić to pierwszy krok (ten podobno najtrudniejszy) – zapisać się poprzez nasz formularz: https://goo.gl/forms/k7Km4fp5Pp , a następnie przyjść na zajęcia. Buty do stepowania nie są wymagane na początku – możesz stepować wygodnym obuwiu zmiennym, lub po prostu wypożyczyć buty do stepowania na miejscu. Dobrze mieć ze sobą coś wygodnego do przebrania, ale nie jest to konieczne – możesz stepować ubrany w to co lubisz bez względu czy jest to dres i bluza, czy elegancki garnitur rodem z lat 80tych.

Do zobaczenia!

P.S. Poniżej kilka inspiracji jak może wyglądać stepowanie, zobacz koniecznie! 🙂 Który to Twój styl?