UCZTA DLA SMAKOSZY

Już 28 czerwca startuje jedno z największych i najciekawszych wydarzeń stepowanych tego roku. Mowa oczywiście o Warsaw Tip Tap Run 2018 ! Zainteresowani niech przygotują się na solidną dawkę stepowania bo oto do Warszawy przyjedzie aż trójka fenomenalnych instruktorów stepowania zza granicy. W tym gość specjalny którym jest nie kto inny jak Derick Grant. Będzie to bodaj jego pierwsza wizyta w Polsce. Ale to nie wszystko – całe wydarzenie połączone jest z pięcioleciem warszawskiej szkoły stepowania Tip Tap więc możecie być pewni, że będzie się działo! Poniżej zaledwie zajawka tego co Was czeka na miejscu, a jeżeli już jesteście pewni że chcecie tam być zapraszamy na stronę organizatora gdzie możecie dokonać zapisu i rezerwacji miejsca. Przypominamy jeszcze termin – 28.06 – 1.07.

PODSTAWA – INSTRUKTORZY

RUBEN SANCHEZ

RUBEN SANCHEZ

Hiszpania

Tancerz, choreograf, właściciel marki Ruben Sanchez Dance Wear produkującej niesamowite buty do stepowania. Polskę można powiedzieć odwiedza już niemal regularnie przy okazji warsztatów stepowania w Warszawie. W oczach wielu ludzi bardzo wymagający i surowy nauczyciel. Współpracuje z większością festiwali odbywających się w Europie.

Derick Grant

Derick Grant

USA

Gość specjalny Tip Tap Run 2018.  Tancerz i choreograf. Gwiazda na skalę światową mająca za sobą nie lada historię. Pochodzi z rodziny artystów. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął już w wieku dwóch lat!! Dorastał ucząc się baletu, jazzu i stepowania. W wolnych chwilach robił to co większość dzieci i młodzieży – czytał komiksy, grał w gry wideo, słuchał muzyki i oglądał mnóstwo telewizji. Dziś ma za sobą ponad trzydziestoletnią karierę w zawodzie, podczas której zdobył wiele prestiżowych nagród – zarówno jako choreograf jak i tancerz. Prowadzi warsztaty na całym świecie, oraz regularne zajęcia w Steps on Broadway w NYC.

IVAN BOUCHAIN

IVAN BOUCHAIN

Hiszpania

Tancerz, choreograf, instrumentalista, show man i producent z niezwykle pozytywną i zakręconą osobowością. Polskę podobnie jak Ruben odwiedzał już wielokrotnie współpracując z warszawskim Tip Tap’em przy okazji warsztatów czy wakacyjnych obozów stepowania.


Oprócz gości zza granicy będzie można wziąć także udział w zajęciach z naszymi rodzimymi steperami i tancerzami – Tomasz Pałasz poprowadzi zajęcia z BODY PERCUSSION, Bartek Zaniewicz z BROADWAY JAZZ , a Michał Ruszkawski  z AUTHENTIC JAZZ. Łącznie każdy uczestnik będzie miał szansę uczestniczyć w czternastu warsztatach na jednym z trzech poziomów zaawansowania (początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany)

 

CO JESZCZE ? 

Oczywiście oprócz samych warsztatów i wielogodzinnych ćwiczeń w planie są także wieczorne spotkania w postaci : Cutting Contestu, Jam Session oraz Jubileuszowej Gali !! Nie ma co dłużej streszczać i opisywać. Jeśli macie czas i możliwość z pewnością warto pojawić się w Warszawie i wziąć udział w tym niepowtarzalnym wydarzeniu! Zapraszamy !!