STEPOWANIE Z MISTRZAMI ODC.1

utworzone przez | kwi 14, 2016 | INFORMACJE, NAUKA STEPOWANIA, STEPOWANIE, TAP-DANCE, WARSZTATY STEPOWANIA, WYDARZENIA STEPOWANE

STEPOWANIE Z MISTRZAMI ODC.1

czyli

WARSZTATY STEPOWANIA Z

PASCALEM HULINEM


STEPOWANIE Z MISTRZAMI to debiutancki cykl warsztatów stepowania organizowany przez WROCŁAWSKĄ STEPOWNIĘ, który ma na celu przybliżyć wielbicielom stepowania sylwetki, style i sposoby nauczania mistrzów stepowania z całego świata.

 
ODC.1 PASCAL HULIN
Pierwszy odcinek naszego cyklu to warsztat stepowania z Pascalem Hulinem, który był już gościem w kilku polskich szkołach stepowania. Tym razem Pascal poprowadzi dla nas dwa warsztaty w różnych stylach. Funky Tap (dla początkujących) oraz Swing Tap (dla średnio zaawansowanych).

Aby zapisać się na warsztaty wypełnij – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

TERMIN I PROGRAM
Warsztaty odbędą się 7.05.2016
Rozkład:
10:00 – 10:30
Rozgrzewka (prowadzi Dariusz Dudzik)
10:30 – 11:45
Pascal Funky Tap (początkujący)
12:00 – 13:15
Pascal Swing Tap (średnio zaawansowani)
13:30 – 14:45
Pascal Funky Tap (początkujący)
15:00 – 16:15
Pascal Swing Tap (średnio zaawansowani)
CENA
 Ceny pojedynczych zajęć:
Pascal Funky Tap – 50zł
Pascal Swing Tap – 50zł
Rozgrzewka – w cenie warsztatów! 🙂
MIEJSCE
Wrocławska Stepownia,
pl. Orląt Lwowskich 2
W trosce o większy komfort uczestników warsztaty odbędą się w większej sali na Bielanach Wrocławskich, pod adresem:
Wrocławska 7, Bielany Wrocławskie, Centrum Działań Twórczych „Kuźnia”

OPIS ZAJĘĆ:

Pascal Funky Tap – zajęcia dla początkujących steperów, którzy znają podstawowe techniki, są w stanie płynnie składać je w kombinacje i zapamiętywać. Zajęcia będą odbywały się w całości w stylu Funk i pokażą jak za pomocą prostych kroków stworzyć szybkie i efektowne choreografie. Z tego względu zapraszamy na nie również bardziej zaawansowanych steperów, którzy jeszcze nie stepowali w stylu Funk.
 
Pascal Swing Tap – zajęcia dla średnio zaawansowanych, czyli wszystkich tych którzy stepują już od conajmniej 1,5 roku świetnie znają podstawowe kroki (łącznie z nazewnictwem). Składają i zapamiętują dłuższe kombinacje w zróżnicowanych tempach, a z synkopą znają się jak łyse konie 😉 Podczas tych zajęć steperzy będą mieli okazję wczuć się w kołyszące dźwięki swingu i wśród nich wystukać swoją swingującą choreografię.
 
Rozgrzewka – dla wszystkich warsztatowiczów, zostanie poprowadzona przez Dariusza Dudzika i będzie połączeniem stepowania z treningiem cardio. Świetnie rozgrzane nogi i umysły gwarantowane (co jest poparte dotychczasowymi opiniami uczestników 😉 )

ZAPRASZAMY !