Tempa nabieramy powoli, ale cele zostały już wyznaczone! Zapewnie interesuje was, co już wkrótce znaleźć będziecie mogli na naszej stronie. Oczywiście informacje na temat stepowania w Polsce – brzmi to zbyt ogólnikowo, przejdźmy zatem do szczegółów:

 

Przede wszystkim zgromadzę tutaj wszelką możliwą wiedzę teoretyczną na temat stepowania – tap dance. Zarówno w formie książkowej jak i multimedialnej. Można będzie zatem poczytać o bardziej szczegółowej historii stepowania, niż ta zamieszczona na wikipedii czy innych portalach.

 

Poradniki jak samemu nauczyć się podstaw stepowania, od czego zaczynać, jak wykonać domowym sposobem buty do stepowania, w formie tekstu – zdjęć – oraz filmów.

 

GDZIE MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ STEPOWAĆ – czyli wirtualna mapa szkół stepowania w Polsce (i zagranicą), skupiąjąc się jednak na stepowaniu w naszym kraju.

 

Regularnie pojawiać się będą również aktualności, poświęcone wydarzeniom ze świata stepowania – pokazom, warsztatom, eventom czy stepowany tap – jam – session. Wszystko po to, aby polska społeczność stepująca miała możliwość jeszcze lepszego zintegrowania się, oraz aby większa liczba Polaków poznała jaka to frajda bawić się rytmem i tańcem – w każdym wieku!

 

To oczywiście nie wszystkie pomysły! Namawiam od jak najczęstszego odwiedzania naszej strony i polecania ją innym którzy również chcieliby poznać jak świetną zabawą może być stepowanie.

Pozdrawiam, Darek 🙂