Darek Dudzik - autor strony

O NAS


Jako społeczność jesteśmy (jeszcze) stosunkowo niewielką grupą ludzi pasjonującą się wystukiwaniem rytmów stopami, czyli stepowaniem. Pochodzimy z różnych miast, różnych środowisk, wykonujemy różne zawody, słuchamy różnej muzyki, ale łączy nas Tap Dance, które jest jeszcze dość niszową techniką taneczną. Przez wiele lat nauczyć się jej można było jedynie w Warszawie, jednak… teraz to się zmienia. Powstaje coraz więcej szkół stepowania, warsztatów, czy imprez stepowanych. Dlatego chcemy aby informacja poszła w świat: TAK – możesz się nauczyć stepować, TAK – możesz bawić się stepując na imprezach, TAK – możesz wygrywać zawody w stepowaniu, TAK – w każdym wieku. Zapraszamy do Zdrowo_Stukniętej społeczności już dziś : )

DARIUSZ DUDZIK

Absolwent wydziału aktorskiego PWST we Wrocławiu. Aktor, tancerz, podróżnik oraz uliczny artysta. Wielbiciel sztuk walki. Pasjonat stepowania. Półfinalista programu Mam Talent, oraz autor serwisu.
Więcej informacji na stronie: dudzikdariusz.pl

zdrowo_stuknieci
stepowanie-wroclawska-stepownia
Steperzy
stepowanie-wroclawska-stepownia


NASI PARTNERZY:

 

Audiowizualna rejestracja wydarzeń, koncertów i pokazów stepowania oraz wszelkie promocyjne wideo-materiały dzięki profesjonalnistom z zawsze niezawodnej firmy VIREOMEDIA. Serdecznie polecamy!
www.vireomedia.pl

Materiał fotograficzne znajdujące się na stronie i plakatach powstały dzięki sesjom sesjom z niesamowitym wrocławskim fotografem Jarkiem Podgórskim, którego również serdecznie polecamy!
https://www.facebook.com/jarek.podgorski.33