Stepowanie do czysta przyjemność, a dodatkowo od czasu do czasu możliwość rywalizacji z innymi tancerzami stepującymi z całej Polski. W Stepowni dajemy naszym kursantom szansę, aby spróbować swoich sił w niezwykle pozytywnych zmaganiach podczas Krajowych Mistrzostw w Stepowaniu. Jest to wspaniała możliwość, aby wynieść swoje stepowanie na kolejny poziom oraz zmierzyć się ze stresem związanym z przygotowaniami i samym występem.  Ponad to, każdy uczestnik ma szansę poznać steperów z innych miast, co wspaniale integruje polskie środowisko stepując.

Tyle tytułem wstępu, a jak poradzili sobie w tym roku nasi zawodnicy? Trzeba przyznać, że intensywne treningi zaowocowały naprawdę wspaniałymi rezultatami! 

  • Zawodniczki Stepowni zajęły wszystkie trzy pierwsze miejsca na podium w kategorii solo kobiece, a także jedno poza piąte miejsce 
  • W kategorii solo męskie udało się zdobyć zaszczytne trzecie miejsce i brązowy medal 
  • Kategoria duety przyniosła srebro podobnie jak kategoria trio 

W sumie wróciliśmy do Wrocławia z jednym złotym, trzema srebrnymi i jednym brązowym medalem. Ale przede wszystkim z wielka satysfakcją, że ciężkie treningi przynoszą wspaniałe efekty! Ogromne gratulacje i podziękowania dla wszystkich tancerzy stepujących, którzy w tym roku podjęli to wyzwanie! Miejmy nadzieję, że w przyszłym będzie nas na mistrzostwach jeszcze więcej 🙂 Jeżeli masz ochotę spróbować swoich sił w takim wyzwaniu – dołącz do nas! 

Nie zapomnijcie subskrybować, komentować i lajkować 🙂

 

 


Kursy stepowania – informacja

Jeżeli interesujesz się nauką stepowania to zapraszamy do Stepowni! Oferujemy kursy stepowania w każdej formie. Zarówno regularne zajęcia ze stepowania stacjonarnie we Wrocławiu, a także kursy stepowania online! Kliknij jeden z poniższych linków i dowiedz się więcej:

Nauka stepowania stacjonarnie

Kursy stepowania online