ZAPISY DO GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ RUSZYŁY!


Niech drżą parkiety i panele! Oto nadchodzi nowy sezon stepowania we Wrocławiu. Zupełnie nowa forma kursu stepowania  jakiej jeszcze nie widzieliście, w której każdy wielbiciel wystukiwanego tańca znajdzie coś dla siebie.

  • Jeżeli zawsze marzyłeś o tym aby lekko, niczym Fred Astaire przemierzać parkiet w figlarnych figurach tanecznych niosąc za sobą delikatną melodię stuknięć – przyjdź do nas i przekonaj się, że stepowanie jest właśnie dla Ciebie.
  • Jeżeli natomiast Twoim marzeniem było zanurzyć się w kaskadzie improwizowanych dźwięków. Szybkich, energetycznych i pełnych synkop rodem z Cotton Clubu. Nasz kurs również jest dla Ciebie.

W tym roku każdy znajdzie coś dla siebie – step broadwayowski (classical tap dance), step perkusyjny (hoofing), choreografia i improwizacja.

 

CHCESZ PRZEKONAĆ SIĘ CZY STEPOWANIE JEST DLA CIEBIE

ZAPISZ SIĘ!

ZAPISY, ADRES, PYTANIA


Zajęcia odbywają się we WROCŁAWSKIEJ STEPOWNI, na pl. Orląt Lwowskich 2/B-14 (brama B w podwórku). Więcej informacji o szkole można znaleźć tutaj.

Grupa ZUPEŁNIE POCZĄTKUJĄCA startująca od września ćwiczy w każdy poniedziałek o godzinie 19:20

Zajęcia poprowadzi Dariusz Dudzik, założyciel pierwszej szkoły stepowania we Wrocławiu i administrator serwisu TAPATAPA.PL Więcej informacji o nim już wkrótce! Zapisać się na zajęcia można klikając na przycisk poniżej :

( Natomiast więcej informacji można uzyskać pod mailem: [email protected] lub telefonem: 501 130 016 )