THE HOUSE OF TAP PROJECT

Już powstał, już jest -już działa! „DOM STEPOWANIA”. Czym jest owa hacjenda? Jest to anglojęzyczny projekt w założeniu podobny do TAPATAPA.PL, jednak o dużo większym, bo ogólnoświatowym zasięgu, oraz ogromnych możliwościach i funkcjonalności.

Zacznijmy jednak od początku, głównym założeniem projektu jest popularyzowanie stepowania i zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich możliwych informacji odn. aktualnych wydarzeń związanych ze stepowaniemszkół stepowania, artystów stepujących. Każdy może zarejestrować się na stronie i dodawać informacje o sobie, swojej szkole, czy nadchodzących stepowanych wydarzeniach w okolicy. Każdy też może łatwo zobaczyć co związanego ze stepowaniem będzie się działo w jego okolicy, lub miejscu w którym aktualnie przebywa. Brzmi świetnie – a jest to kropla w morzu możliwości jakie niesie DOM STEPOWANIA

Założycielem tej fantastycznej inicjatywy jest Daniel Leveillé, pochodzący ze Szwajcarii, wielokrotny mistrz świata w stepowaniu. Pomysł pierwotnie ogłosił na jednej ze stron crowdfundingowych i dzięki wsparciu 120 osób oraz trzech sponsorów – Operation Tap, Ruben Sanchez Dancewear i So Dança, zakończył go sukcesem. Wreszcie po niemal trzech latach idea stała się rzeczywistością.

Zachęcamy zatem do odwiedzenia i rejestrowania się na THE HOUSE OF TAP PROJECT ! Projekt jest po angielsku, więc dla tych którzy są troszeczkę na bakier z tym językiem już wkrótce opiszemy wszystko po Polsku. Dlatego dodajemy specjalny dział do naszej STREFY_STEPERA – DOM STEPOWANIA. To właśnie tam znajdziecie już wkrótce dokładny opis wszystkich możliwości jakie niesie ze sobą witryna, oraz poradniki jak się zarejestrować, jak sprawdzać wydarzenia i etc.

Niech stepowanie będzie z wami! 🙂